marker Kde nás najdete?

Široký sortiment drogerie a kosmetiky

U nás najdete široký sortiment drogerie, kosmetiky i parfumérie. Samozřejmostí jsou značkové výrobky a všechny novinky z uvedených oblastí. Prodáváme tradiční české výrobky a jen u nás najdete to, co jinde marně sháníte (líh, síru a další tradiční výrobky). Není výjimkou, že se na prodejnách TETA setkáte s nabídkou technického sortimentu barev a laků.

Blízko Vašeho domova

Otevřeli jsme pro Vás již 700 TETA prodejen po celé České republice. Naším cílem je, aby každá rodina v České republice měla svou oblíbenou TETU ve svém městě. To proto, abyste si výhodně nakoupili a pohodlně vybrali ze širokého sortimentu a přitom jste si ušetřili čas i finanční prostředky. Přijďte do nejbližší TETY a přesvědčte se, že pro výhodný nákup nemusíte do vzdálených hypermarketů.

Výhodné ceny

V pohodlí a blízkosti Vašeho domova Vám poskytujeme výhodné ceny a přitom množství letákových akcí, které jsou cenově srovnatelné s těmi hypermarketovými. Prostřednictvím věrnostního programu TETA KLUB nabízíme našim zákazníkům další výrazné výhody finanční i nefinanční povahy. Kromě profitu z výborných cen také ušetříte svůj čas a peníze za dopravu do vzdálenějších prodejen. Tím se pro Vás nákup v TETA drogerii stává nejvýhodnější.

Rodinný a profesionální personál

Lidé pracující na prodejnách TETA jsou odborníci na drogistický sortiment, kteří kromě osobního přístupu umí i kvalifikovaně poradit (na rozdíl od ostatních řetězců).
Přívětiví a milí - rodinný přístup je to, čemu TETA věří.

Otevírací doba Od 09:00 do 21:00
Webové stránky tetadrogerie.cz/