marker Kde nás najdete?

SORTIMENT

Nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv všeho druhu a známé i méně známé druhy domácích zvířat. Navíc každý měsíc pro Vás připravujeme akční nabídky a spoustu dárků za Váš nákup. Proto ať už sháníte konkrétní výrobek, chcete vyzkoušet něco nového z našeho sortimentu nebo se dokonce porozhlédnout po novém zvířecím kamarádovi, je prodejna Pet Center tím pravým místem pro Vaši návštěvu.

PERSONÁL

Slogan „Rozumíme řeči zvířat“ poukazuje na jedinečnost a profesionální přístup řetězce Pet Center. Proto v našich prodejnách pracují odborně vyškolení pracovníci, kteří dokážou chovatelům poradit s výběrem vhodného krmiva i živého zvířátka. Nebojte se tedy na ně se svými dotazy obrátit.

PRODEJNY

Prodejny charakterizují polepy se zvířátky a logo, jehož písmo symbolizuje většinu zvířat, které řetězce nabízejí. Prodejny jsou dle velikosti a sortimentu rozděleny na oranžové a červené. Oranžové prodejny jsou větší, se širší nabídkou produktů a červené prodejny nabízí výběr toho nejlepšího za super ceny! Prodejny a veškerá komunikace je rozdělena barevným navigačním systémem umístění zboží, které by mělo pomoci k dobré orientaci, přehlednosti a pohodlnějšímu výběru produktů pro Vaše mazlíčky.

Otevírací doba Od 09:00 do 21:00
Webové stránky www.petcenter.cz
Telefon +420 702 188 243
E-mail [email protected]