marker Kde nás najdete?

Jen v České republice má SPORTISIMO k dnešnímu dni kolem stovky obchodů a na Slovensku si můžou zákazníci vybírat na desítkách kamenných prodejen. Vzhledem k tomu, že je pro nás nejdůležitější 100% spokojenost zákazníků, rozhodli jsme se doslova posouvat své hranice a nyní nabízíme naše produkty v bezmála třiceti státech Evropské Unie.

Málokdo ví, že SPORTISIMO je vlajkovou lodí, která má v závěsu za sebou několik dalších obchodů a e-shopů zaměřených na různé cílové skupiny. Jedná se konkrétně o Molo-sport, Hardsport O´Neill. I když jde bezpochyby o menší ryby než je SPORTISIMO, jsme na každou z našich dalších prodejen hrdí a děláme vše pro to, aby byly i ostatní obchody stejně úspěšní jako je SPORTISIMO.

Vzhledem k tomu, že se SPORTISIMO snaží za všech situacích tzv. jít s dobou, je pro Vás na každé z našich prodejen připraven průvodce nákupem –multimediální kiosek. Díky němu získáte lepší přehled o aktuální nabídce, zjištění skladové dostupnosti na jiné prodejně a v neposlední řadě i inspirativní kolekci a vysvětlivky u každého z produktů!

Otevírací doba Od 09:00 do 21:00
Webové stránky www.sportisimo.cz
Telefon +420 226 292 507