marker Kde nás najdete?

Zpět na seznam obchodů

Čestlická kantýna

V naší nové kantýně si můžete pochutnat na výborných jídlech, a to navíc za velmi přátelské ceny. Zaměřujeme se především na tradiční českou kuchyni, ale v naší nabídce najdete také pokrmy z mezinárodní kuchyně. Najdete nás v OC Čestlice!

Veškerá naše jídla vaříme pouze z nejkvalitnějších surovin a od našich prověřených dodavatelů. Každý den připravujeme širokou nabídku jídel, ze kterých si zaručeně vybere každý. Vybírat tak můžete z kvalitních masových pokrmů, bezmasých jídel, ale také velmi chutných polévek, dezertů. Připravený pro Vás je také salátový bar s bohatou nabídkou čerstvých salátů.

Naše kantýna není obyčejná jídelna. Kromě vynikající gastronomie Vám nabízíme posezení v moderním a příjemném interiéru, který prošel v roce 2021 kompletní rekonstrukcí. U nás Vám bude nejen skvěle chutnat, ale zároveň se budete cítit komfortně.

V brzké době bude navíc v prostorách kantýny zprovozněna stylová cukrárna a také obchůdek, kde si budete moci zakoupit vysoce kvalitní maso od našich dodavatelů, ale také domácí výrobky z naší produkce. Těšit se tak můžete například na domácí těstoviny či omáčky

DENNÍ MENU

Otevírací doba Od 09:00 do 21:00
Webové stránky www.cestlickakantyna.cz/
Telefon +420 736 293 723
E-mail info@cestlickakantyna.cz